Individuální kurzy

Milí studenti!

Velmi nás těší váš zájem o individuální kurzy jeden na jednoho. Průběžně hledáme nové lektory, které bychom vám rádi nabídli, protože obvykle poptávka mnohonásobně převyšuje naši nabídku. Takže doufáme, že se nová místa ještě objeví, sledujte nás na Facebooku, kde tyto informace vždy uveřejňujeme. Chtěli bychom také reagovat na některé dotazy ohledně individuálních kurzů:

 

  • Kurzy pro ženy jsou určeny pouze pro ženy a kurzy pro muže jsou určeny pouze pro muže. Pokud jste žena a zaregistrujete se na kurz pro muže (obráceně se nám to ještě nestalo), vaši registraci zrušíme (a případně vrátíme peníze). Prostě to nelze, máme kurzy takto rozdělené, i když je to genderově nespravedlivé, protože míst pro ženy máme obvykle víc.
 
  • Nelze se přihlásit na více individuálních kurzů najednou, chceme tuto příležitost dát co nejvíce studentům.
 
  • Pokud jste v loňském roce chodili na individuální kurz a chystáte se po vzájemné dohodě s vaším lektorem pokračovat, stejně je potřeba, abyste se zaregistrovali na tomto webu. E-mailem nebo osobně nám můžete dát současně vědět vaši preferenci, abychom vás nepřiřadili k někomu jinému.
 
  • Nevedeme seznam náhradníků nebo nějaké pořadníky těch, kteří nezískali místo v individuálních kurzech, ale chtěli by být v pořadí, kdyby se nějaké místo uvolnilo nebo objevilo nové. Pokud se místo uvolní nebo objeví nové, okamžitě vás o tom budeme informovat na Facebooku.
 
  • Pokud jste se nedostali do individuálního kurzu, zapište se do skupinového. Je podobně skvělý, příležitostí k mluvení je tam také dost. A pravdou je, že zdaleka ne všechny kurzy bývají plně obsazeny.