Přiveďte nového studenta, dostanete 300 Kč zpátky

Když doporučíte novému studentovi kurzy v Jazykovém centru, můžete ušetřit tři stovky nebo i víc. Takhle to funguje:

Kdo může slevu získat?

Studenti, kteří v minulém semestru či v předchozích letech chodili na některý z našich jazykových kurzů (Mississippi Mud se nepočítá) a také v tomto semestru se řádně zaregistrovali do některého z kurzů a zaplatili kurzovné.

Kdo je to "nový student"?

Student, kterému kurzy Jazykového centra doporučíte, v minulosti nevyužíval služby centra. Kromě toho je potřeba, aby se v tomto semestru také on(a) do některého kurzu řádně zapsal a zaplatil plnou částku. Jinými slovy slevu nedostanete, pokud někomu JC sice doporučíte, ale on se nakonec nezapíše.

Jak se o slevu přihlásíte a kdy ji dostanete?

O slevu se můžete přihlásit osobně přímo v Jazykovém centru nebo e-mailem na info@jcentrum.cz. V obou případech uveďte své jméno, číslo kurzu, do kterého jste zaregistrováni, a také jméno a číslo kurzu, do kterého je zaregistrován student, jemuž jste JC doporučili, abychom mohli vše ověřit. Žádost o slevu lze podat nejpozději 15. října 2016. Slevu vám obratem pošleme na Váš bankovní účet.

Dají se slevy sčítat?

Ano. Za prvního studenta dostanete 300,- Kč, za případného druhého a třetího vždy 200,-. Maximálně tedy můžete dostat zpět až 700 Kč. To už tedy stojí za to.