Vše o registraci


Termín registrace

Do kurzů je možné se registrovat od 25. srpna.

 

Jak se registrovat

Na stránce s přehledem kurzů si vyberete kurz a kliknete na odkaz "registrace" vedle kurzu. Poté vyplníte a odešlete registrační formulář. Tímto je vám dočasně rezervováno místo v kurzu, o čemž také dostanete informační e-mail. Vaše rezervace bude potvrzena po přijetí platby za kurz (viz níže). Přihlásit do kurzu je možné také osobně v kanceláři Jazykového centra.


Metody platby, potvrzení či odmítnutí registrace

Při registraci si můžete vybrat ze tří způsobů placení registračního poplatku za kurz:

  • bankovním převodem na účet Jazykového centra u Fio banky (č. účtu a var. symbol vám přijde e-mailem)
  • platební kartou a dalšími on-line metodami systému GoPay
  • složenkou (poštovní poukázka typu A)
  • platby v hotovosti nepřijímáme

Od okamžiku registrace je vám rezervováno místo v kurzu po dobu tří pracovních dnů (tj. např. od pondělí do čtvrtka). Do této doby je třeba uhradit platbu za kurz (v případě bankovního převodu a platby složenkou se tím rozumí den připsání částky na účet Jazykového centra). Po přijetí úhrady dostanete e-mail potvrzující vaši registraci a můžete tedy s kurzem najisto počítat. V případě, že ve lhůtě tří pracovních dnů vaši platbu neobdržíme, vaše registrace může být odmítnuta (zrušena) a místo v kurzu uvolněno pro další zájemce. I v tomto případě dostanete informační e-mail o zrušení registrace.


Změna kurzu

Pokud se přihlásíte do kurzu a později zjistíte, že vám např. kvůli rozvrhu ve škole nevyhovuje jeho termín, můžete se bezplatně přehlásit do jiného kurzu (samozřejmě za předpokladu, že v něm jsou ještě volná místa). V takovém případě neprovádějte registraci do nového kurzu, ale kontaktujte nás.

 

Registrace do více kurzů 

Pokud se hlásíte současně do více kurzů, musíte se registrovat do každého zvlášť (tj. pokaždé vyplnit registrační formulář). Platbu bankovním převodem ale můžete provést za všechny kurzy najednou, jako variabilní symbol použijte v.s. prvního kurzu, do kterého jste se registrovali.

 

Zrušení registrace

Storno poplatek za zrušení registrace je 50 Kč. Odhlášku můžete provést osobně nebo e-mailem

 

Individuální kurzy "one-on-one"

Individuální kurzy nabízíme pouze v angličtině a pouze pro velmi omezený počet studentů.  Termín konání kurzů není předem určen - po úspěšné registraci vás bude lektor kontaktovat, abyste si domluvili pro oba vyhovující čas a místo pravidelného setkávání (jednou týdně, 60 minut). 

 

Už nejsem student

Všechny zde nabízené kurzy jsou určeny pouze pro studenty. Pokud již nejste studenti, kontaktujte nás a nabídneme vám některý z našich kurzů pro absolventy.